LAJME

Shkupi i mbyll kontrollueset me fitore

Skuadra e Shkupit me fitore i ka mbyllur ndeshjet kontrolluese në Antali, ku sot në orët e mbrëmjes për kundërshtarë e kishte skuadrën nga Premier Liga e Kazakistanit, FC Okzhetpes. Të përzgjedhurit e trajnerit Ardian Nuhiu edhe në këtë

Lexo më shumë »

Disfata e parë në Antali (VIDEO DEKLARATË)

Skuadra e Shkupit sot ka luajtur ndeshjen e tretë kontrolluese në Antali, ndërsa për kundërshtarë e kishte ekipin boshnjak Çeilkin e Zenicës. Pas dy barazimeve me kundërshtarë tepër të fortë si Qarabagun e Azerbajxhanit dhe FC Steel të Ukrainës

Lexo më shumë »

Mirupafshim Shqiprim Taipi (VIDEO)

Nga sot skuadra e FC Shkupit mbetet pa shërbimet e mesfushorit Shqiprim Taipi, i cili për gjashtë muajt e kaluar ishte në formë huazimi i ardhur nga KF Shkëndija. Në marrëveshje mes dy klubeve është vendosur që Taipi karrierën

Lexo më shumë »
2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT