LAJME

Edhe Sileksi shpëton me barazim

Në Kratovë , përpos shumë barrierave, të terrenit të vështirë dhe referimit tendencioz të Aleksandar Stavrevit, FC Shkupi arrin që të barazojë 1-1 ndaj Sileksit dhe të shkëput një pikë skuadrës kratovase në garë për kreun e tabelës së

Lexo më shumë »

Barazim që duhej të ishte fitore

FC Shkupi ndalet në barazim 1-1, në përballjen me Rabotniçkin, në një takim që sërisht humbet penaltia. Kjo është penaltia e tretë që nuk arrijnë të realizojnë futbollistët e FC Shkupit në sezonin pranveror. Në terrenin e vështirë për

Lexo më shumë »

Anulohet për të dielën java e 22-të

Ndeshjen e ardshme FC Shkupi në kuadër të javës së 22-të, kundër Rabotniçkit, do të zhvillojë më 4 mars, e jo më 28 shkurt siç ishte e paraparë dhe e lajmëruar më parë. Shkas për prolongimin është urdhëri që

Lexo më shumë »
2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT