LAJME

Zyrtarizojmë Bougazelli-n dhe Senghor-in

Skuadra jonë ka kënaqësinë që të prezantojë edhe dy ardhjet e reja në klub, për të vazhduar kompletimin e ekipit me futbollistë në të gjitha repartet. Pas disa javëve në testime, të sulmuesit ët krahut të djathtë, Albert Bougazelli

Lexo më shumë »

Zyrtarizohet Ozer dhe ekipi i tij i trajnerëve

Ashtu sikurse edhe kishim paralajmëruar në fillim të janarit, që drejtimin e skuadrës e ka marrë trajneri turk, Hasan Ozer sot edhe gjithçka është zyrtarizuar në letër, duke vendosur firmat në letër drejtori sportiv Omer Bunjaku dhe stafi i

Lexo më shumë »

Barazim me Groznyn e Premier Ligës ruse

Sot skuadra e jonë ka zhvilluar edhe miqësoren e dytë në kuadër të qëndrimit në kampion stërvitor të Antalyas. Për kundërshtarë kishim ekipin e Premier Ligës Ruse, Akhmat Grozny, një ndër top pesë ekipet e kampionatit. Edhe këtë ndeshje

Lexo më shumë »

Barazojmë me ukrainasit e Obolon Kyiv

Pas dhjetë ditë punë intensive dhe stërvitje nën urdhrat e trajnerit të ri Hasan Ozer dhe qëndrimit tonë në kampin stërvitor të Antalyas, sot kemi zhvilluar dhe ndeshjen e parë kontrolluese, ku për kundërshtar kishim ekipin nga Ukraina, FK

Lexo më shumë »

Sonte skuadra niset për në Antalia

Ekipi dje ka mbyllur fazën e përgatitje në vend dhe tani më është duke u përgatitur që në orët e mbrëmjes të udhëtojë drejt Antalias në Turqi ku do të vazhdojë fazën përgatitore për një vazhdim të suksesshëm të

Lexo më shumë »
2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT