LAJME

Gati për sfidën e parë pranverore

Skuadra e jonë sot ka mbyllur dhe stërvitjen e fundit një ditë para ndeshjes së parë të sezonit pranveror, ku në kuadër të javës së 19-të, jemi mysafir në veles të Boreci. Nga faza përgatitore ekipi ka akumuluar mjaft

Lexo më shumë »

Futbollisti më i mirë i Guineas bëhet i yni

Duke kërkuar futbollistë cilësorë skuadra jonë në momentet e fundit të afatit kalimtar ka arritur që të bëjë për vete sulmuesin më të mirë të Guineas, 20 vjeçarin Mamadouba Bangoura. Për sulmuesin korpulent Mamaduba Bangura që në skuadrën tonë

Lexo më shumë »

Reginaldo: Kam ardhur për të shënuar gola

Kemi nderin që sot t’ju njoftojmë se skuadra jonë pas përpjekjeve për të sjellë një sulmues me përvojë në mesin tonë, arritëm që të bëjmë dakord me sulmuesin nga Mozambiku, e fjala është për 30 vjeçarin Reginaldo. Reginaldo ka

Lexo më shumë »
2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT