LAJME

TEBRiKLER BahçeSehir Koleji SK’y

“ Türk profesyonel basketbol takımı Bahçeşehir Koleji SK’yı FIBA ​​​​Euro Cup’ı kazandığı için tebrik ediyorum. Bu büyük başarıda önemli bir rol oynayan, tüm hayatını Türkiye ve dünyanın birçok ülkesinde eğitim hizmetlerine adayan Sayın Büyüğümüz Enver Yücel’i de ayrıca tebrik

Lexo më shumë »

URIME DERI TEK BahçeSehir Koleji Spor Kulübü

“Dëshiroj të përgëzoj ekipin profesionist turk të basketbollit @bkbasketbol për fitimin e titullit FIBA Euro Cup. Gjithashtu, dua t’i dërgoj urimet e mia mikut tonë z. Enver Yücel, i cili luajti një rol të rëndësishëm në këtë arritje të pamasë dhe

Lexo më shumë »

LETËR NGA PRESIDENTI

Para se te gjithash, urime titullin kampion te gjithëve. Shpresojmë se ky titull do të jetë vetëm fillimi i një historie të madhe. Nuk ishte e lehtë për të arritur në këtë pozicion por falë zotit, ne arritëm deri

Lexo më shumë »

NAUMOVSKI: TITULLI ËSHTË PËR SHVERCERAT

Nuk është ëndërr, është realitet. Në Çair, po festohet titulli I katërt kampion.Pas 21 viteve në Stadiumin e Çairit, FC Shkupi me fitoren e sotme, e siguroi titullin kampion për vitin 2021/2022 në Ligën e Parë të Futbollit të

Lexo më shumë »

ARDIT ILJAZI: TË SHTUNËN DO TË FESTOJMË

Pas fitores së fundit me rezultat minimal 0:1 në Manastir ndaj Pelisterit, skuadra jonë FC Shkupi nesër në shtëpi, do të përballet me skuadrën e Renovës, ndeshje kjo e vlefshme për xhiron e 29 të LPFMV-së.Në fakt, kjo ndeshje

Lexo më shumë »

IMERI: JAM I LUMTUR QË SHËNOVA

Fluturuam lartë në qytetin e Manastirit, duke fituar kundër Pelisterit në javën e 28-të të LPFMV-së me rezultat minimal 0:1, për të qëndruar lider në tabelë dhe për t’iu afruar edhe më shumë qëllimit tonë, titullit kampion.Që nga fillimi

Lexo më shumë »

QUEVEN: NË MANASTIR SHKOJMË PËR FITORE

Pas fitores së fundit me rezultat 3:1 ndaj Borecit, skuadra jonë FC Shkupi nesër në transfertë, do të përballet me skuadrën e Pelisterit, ndeshje kjo e vlefshme për xhiron e 28 të LPFMV-së.Shkupi me Pelisterin, u përballën dy herë

Lexo më shumë »
2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT