LAJME

Krahu i djathtë, do të mbrohet nga Demir

Përforcimi i dytë në skuadrën e Shkupit vjen në repartin e mbrojtjes, aty ku skuadra kishte mjaft nevojë dhe pothuajse gjatë gjithë kampionatit ka çaluar. Dhe pikërisht për këtë kryesia e skuadrës ishte në kërkim të një mbrojtësi të

Lexo më shumë »

Kontrolluesja e parë u mbyll në barazim

Skuadra e FC Shkupit sot ka luajtur dhe miqësoren e parë, deri sa edhe po zhvillon fazën e përgatitjeve dimërore. Për kundërshtarë kishte ekipin e Flamurtarit nga Prishtina, që garon në Superligën e Kosovës. Trajneri Qatip Osmani në këtë

Lexo më shumë »

Shkupi filloi me përgatitjet

Sot bardhekaltërit kanë lënë pas vete pauzën dimërore, duke u rikthyer me stërvitjen e parë për të shënuar fillimin e fazës përgatitore. Ekipi kishte grumbullimin e parë nën urdhrat e trajnerit Qatip Osmani dhe stafit teknik, për vitin 2020

Lexo më shumë »
2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT