LAJME

Shtatë futbollistë në testime te Shkupi

Skuadra e Shkupit pas ndeshjes kontrolluese që luajti ndaj Ballkanit të Kosovës (3:2), kishte një ditë pushim, ndërsa prej sot futbollistët u janë kthyer stërvitjeve. Pikërisht gjatë ditës së sotme në skuadër kanë arritur edhe shtatë futbollistë, të cilët

Lexo më shumë »

Muharemi dhe Jonuzi marrin ftesë në U18

Pas paraqitjeve të mira me ekipin e Shkupit, dy talentet tanë, sulmuesi Suhel Muharemi dhe portieri Nuhi Jonuzi, kanë nënshkruar kontrata profesionale me klubin, ndërsa tani më ata kanë marrë ftesë që të jenë edhe pjesë e reprezentacionit të

Lexo më shumë »

Shkupi e mundi Ballkanin e Kosovës (VIDEO)

Skuadra e Shkupit shënoi fitore 3:2 në miqësoren kundër skuadrës së Ballkanit nga Kosova, pas paraqitjeve në eliminatoret e Liga Evropës dhe sfidave me skuadrën skoceze të Glasgow Rangers. Trajneri Zekirja Ramadani shtroi formacion ofenziv, duke i dhënë mundësi

Lexo më shumë »
2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT