LAJME

Minutat e fundit sollën tri pikë

FC Shkupi shënoi fitore minimale, por të merituar ndaj Bellasicës në stadiumin në Çair. Në terrenin e veshtirë, për shkak të kushteve klimatike, FC Shkupi nga minuta e parë e deri në fund solli presion të vazhdueshëm ndaj portës

Lexo më shumë »

Minuta e fundit na e mohoi fitoren

FC Shkupi arkëtoi një pikë në transfertë, duke luajtur baraz 2-2 me Makedonija Gj.P., edhe pse deri në minutën e 88-të kishte tri pikë në “xhep”. Dy penalti dhe katër gola të shënuar ishte epilogu final i ndeshjes në

Lexo më shumë »
2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT