LAJME

Shkupi përfundoi qëndrimin në Antalia

Skuadra e FC Shkupi sot ka përfunduar qëndrimin 15 ditor në kampin përgatitor që zhvilloi në Antalia të Turqisë. Ndryshe FC Shkupi zhvilloi katër ndeshje kontrolluese në fazën përgatitore, duke regjistruar 3 barazime dhe një disfatë. Fillimisht FC Shkupi

Lexo më shumë »

Basilio Ndong shkoi te Westerlo (VIDEO)

FC Shkupi dhe Westerlo kanë arritur akordin që në momentet e fundit të afatit kalimtar të janarit, të transferojnë Basilio Ndong në Proximus League (Liga e dytë) e Belgjikës. Basilio është prezantuar sonte edhe zyrtarisht te skuadra e re,

Lexo më shumë »

Shkupi në Antalia miqësore edhe me Feronikelin

Derisa skuadra po vazhdon përgatitjet në Antalia të Turqisë, sot kanë zhvilluar stërvitjen në ditën e dhjetë të punës në tokën turke. Përveç përgatitjeve taktike dhe fizike, skuadra sot ka zhvilluar ndeshje kontrolluese duke u ndarë në dy grupe

Lexo më shumë »
2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT