LAJME

Berisha: Na interesojnë vetëm tri pikë

Pas dy javëve shkaku i angazhimeve të përfaqësueses së Maqedonisë së Veriut në kualifikueset për Botërorin Katari  2022, rikthehen ndeshjet në kampionatin vendor, me duelet e javës së 25-t. Në këtë javë skuadra jonë luan në fushë nikoqire, ku

Lexo më shumë »

Klubi tani me autobus personal

Nga dita në ditë kryesia e klubit po mundohet që të përmirësojë kushtet e lojtarëve dhe të klubit, duke investuar në të gjitha segmentet. Së fundmi klubi ynë është furnizuar edhe me autobus modern, i cili do të shërbejë

Lexo më shumë »
2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT