LAJME

Pionerët marrin fitore të thellë ndaj Renovës

Në kuadër të xhiros së nëntëmbëdhjetë të Super Ligës për kategoritë e reja Pionerët (U16) të cilët udhëhiqen nga trajneri Erkan Murseli kanë shënuar fitore të rëndësishme për kreun e tabelës si mysafir ndaj Renovës me rezultat të thellë.

Lexo më shumë »

Fund i kobshëm për Shkupin

Kur në një ndeshje nuk shfrytëzohen rastet, sigurisht se ekipi kundërshtarë do të ndëshkojë, ky është rregull i pashkruar i futbollit që u ka ndodhur edhe ekipeve më të mëdha evropiane, ndërsa sot i ndodhi edhe Shkupit. Shkupi kishte

Lexo më shumë »

Bojku i kënaqur me rikthimin

Pasi që skuadra e Shkupi ka siguruar kualifikimin në mesin e gjashtë ekipeve më të mira, deri në fund të sezonit do të luajë pa ndonjë presion dhe kështu deri në fund të kampionatit të gjitha ndeshjet do ti

Lexo më shumë »
2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT