LAJME

Ndërpritet bashkëpunimi me trajnerin Bajrami

Pas disfatës së djeshme të skuadrës tonë nga Struga T&L, klubi ka vendosur që të largojë nga posti i trajnerit Muharrem Bajramin. Falënderojmë për punën dhe kontributin e palodhshëm trajnerin Muharrem Bajramin që ka dhënë gjatë gjithë kësaj periudhe,

Lexo më shumë »

Iljazi: Jemi gati për sfidën në Strugë

Ka përfunduar seanca e fundit stërvitore e ekipit për ndeshjen e javës së shtatë, kur skuadra jonë udhëton për në Strugë për të luajtur me ekipin me të njëjtin emër, Struga Trim&Lum. Pas fitores së të mërkurës në kuadër

Lexo më shumë »

Iljazi: Jemi gati për sfidën në Strugë

Ka përfunduar seanca e fundit stërvitore e ekipit për ndeshjen e javës së shtatë, kur skuadra jonë udhëton për në Strugë për të luajtur me ekipin me të njëjtin emër, Struga Trim&Lum. Pas fitores së të mërkurës në kuadër

Lexo më shumë »

Meglenski ndihmës i parë i Bajramit

Skuadra e Shkupit vazhdon të punojë me intensitet të shtuar për vazhdimin e sezonit, duke u përgatitur për ndeshjen e të dielës, kur do të jemi mysafirë të skuadrës së Struga Trim&Lum. Nga dita e sotme, ekipit i është

Lexo më shumë »

Krivanjeva: Pikët do të mbesin në Çair

Ekipi ka mbyllur seancën e fundit stërvitore para ndeshjes së nesërme ndaj Renovës, me optimizëm se tri pikët e radhës do të arkëtohen në Çair. Skuadra kishte mjaftë kohë për të marrë veten pas ndeshjes së fundit ndaj Vardarit

Lexo më shumë »
2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT