LAJME

Zekerija Ramadani me UEFA PRO licencë

Futbolli i Maqedonisë është pasuruar edhe me një trajner që tani ka dhënë provimin edhe për UEFA PRO licencën, është ky trajneri i FC Shkupi, Zekirija Ramadani, që me një punë të madhe me shumë zell dhe rezultate të

Lexo më shumë »

Murati i ftuari i vetëm nga Angellovski

Kur ka mbetur edhe një xhiro deri në përmbyllje të sezonit vjeshtor të kampionatit futbollistik të Ligës së Parë të Maqedonisë, pritet që me 12 dhjetor të zhvillohet një ndeshje kontrolluese në mes futbollistëve të Maqedonisë e përbërë prej

Lexo më shumë »

Shkupi zbrazi “mllefin” ndaj Mlladostit

Shkupi ka treguar fytyrën e vërtet në ndeshjen me Mlladostin, duke e mbushur portën e mysafirëve nga Resnja, ku nuk arrihej të numëroheshin rastet. Skuadra e trajnerit Zekerija Ramadani ka treguar se është shumë më kualitative duke mos i

Lexo më shumë »
2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT