LAJME

Ramadani lëshoi postin e trajnerit

Pas dy barazimeve në kampionat dhe eliminimit nga Kupa e Maqedonisë, trajneri i deritanishëm i FC Shkupit, Zekirija Ramadani ka marrë vet përgjegjësinë e këtyre rezultateve dhe ka deponuar dorëheqjen para kryesisë së klubit, të cilën e ka pranuar

Lexo më shumë »

Ondo dhe Shkupi ndërprejnë bashkëpunimin

Pas shtatë muajve të kaluara në mesin e skuadrës së FC Shkupit, futbollisti I repartit mbrojtës, Mariano Ondo dhe kryesia e klubit me marrëveshje sot kan prishur bashkëpunimin, i cili ishte lidhur me kontratë 3 vjeçare. Ondo i cili

Lexo më shumë »
2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT