LAJME

Ndërpritet bashkëpunimi me Umit Karan

Sezonin e ri futbollistik e kishim nisur me ambicie të larta, andaj mbyllja e sezonit vjeshtor në pozitën e dytë të renditjes, nuk është ajo që e kishim dëshiruar. Por pas rezultateve të fundit të ekipit, mendojmë se nuk

Lexo më shumë »

Përforcimi i parë i dimrit, është Trapanovski

Pas mbylljes së sezonit vjeshtor në pozitën e dytë, skuadra jonë menjëherë ka filluar të mendojë në përforcimet në shumë reparte, ndërsa sot kemi arritur marrëveshje me futbollistin me shumë perspektivë, Kristijan Trapanovski, i cili luan në pozitën e

Lexo më shumë »

Naumovski: Ta mbyllim gjysmë sezonin me fitore

Të mërkurën mbyllet gjysmë sezoni vjeshtor i Ligës së Parë të Maqedonisë së Veriut, ndërsa skuadra e jonë në cilësi të nikoqirit do të presë skuadrën e Strugës në stadiumin e kompleksit sportiv të FFM-s. Ekipi sot zhvilloi stërvitjen

Lexo më shumë »

Dembo: Të vazhdojmë me fitore

Kur kanë mbetur edhe tri javë deri në mbyllje të sezonit vjeshtor, skuadra jonë do të luajë edhe dy ndeshje në fushë nikoqire dhe një në transfertë. Por këtë të mërkure fillimisht luajmë me Vardarin, derbin e qytetit. Padyshim

Lexo më shumë »
2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT