LAJME

Alvarez: Kërkojmë pikë maksimale

Pas përmbylljes së aktiviteteve të përfaqësueses në kuadër të Ligës së Kombeve, nga kjo fundjavë rikthehen edhe ndeshjet në kuadër të Ligës së Parë të Maqedonisë së Veriut, me ndeshjet e javës së nëntë. Skuadra e FC Shkupi ka

Lexo më shumë »

Fitore rutinore me autor Dembon dhe Ademin

Shkupi i kthehet fitoreve në LPFM pasi sot në Çair mundi bindshëm Borecin (3-0), i cili regjistroi humbjen e parë pas katër ndeshjeve radhazi. Pjesa e parë solli një fillim të kujdesshëm dhe një matje e forcave. Djelmoshat nga

Lexo më shumë »

Kit-Go pengesa e radhës në 1/8 e Kupës

Sot në lokalet e Federatës së Futbollit të Maqedonisë së Veriut është bërë tërheqja e shortit për 1/8 e Kupës. Skuadra jonë në këtë fazë të garës më masive të vendit për kundërshtar skuadrën e kategorisë së Dytë, Kit-Go

Lexo më shumë »

Ndërpritet bashkëpunimi me trajnerin Bajrami

Pas disfatës së djeshme të skuadrës tonë nga Struga T&L, klubi ka vendosur që të largojë nga posti i trajnerit Muharrem Bajramin. Falënderojmë për punën dhe kontributin e palodhshëm trajnerin Muharrem Bajramin që ka dhënë gjatë gjithë kësaj periudhe,

Lexo më shumë »
2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT