LAJME

Barazim pa gola me Struga Trim Lum

Bardheblutë nuk kanë shkuar më shumë se një barazim pa gola ndaj FC Struga Trim Lumit në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 13-të në Ligën e Parë të Futbollit të Maqedonisë së Veriut. Kishim dominimin në fushë dhe

Lexo më shumë »

Kualifikohemi në çerekfinale të Kupës

FC Shkupi është kualifikuar në çerekfinale të Kupës së Maqedonisë së Veriut, falë golit të shënuar të Marin Jurinës si mysafirë në Kratovë kundër FK Sileksit në ndeshjen e kthimit të 1/8 së finales. Takimin e mbyllëm me barazim

Lexo më shumë »

Barazim 2:2 me KF Renovën

Ekipi ka barazuar 2:2 në Tetovë përballë KF Renovës në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 12-të në Ligën e Parë të Futbollit të Maqedonisë së Veriut. Golat për bardheblutë i realizuan Jurina dhe Jusufi. Ndeshja nuk nisi mirë

Lexo më shumë »
2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT