LAJME

Bajrami: Jemi gati për të dhënë maksimumin

Skuadra e FC Shkupit ka zhvilluar në orët e vona të mbrëmjes stërvitjen zyrtare patra ndeshje ssë raundit të parë të garave eliminuese në kuadër të Ligës së Evropës, kundër Neftchit. Trajneri Muharem Bajrami dhe futbollistët shijuan atmosferën në

Lexo më shumë »

Dembo për tri pikë të reja

Ndeshja e javës së tretë e zhvilluar në Strumicë, ka sjellë dhe fitoren e dytë radhazi, e para në cilësinë e mysafirit. Sot ekipi ynë ka marrë fitore ndaj Belasicës, edhe pse në minuta e fundit, por me shumë

Lexo më shumë »
2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT