LAJME

Shkupi pësoi disfatë nga Vardari

Skuadra e FC Shkupit gjysmë sezonin pranveror e ka filluar me humbje, duke përjetuar kështu disfatën e parë nga Vardari në duelin direkt mes tyre. Edhe pse rezultati përfundimtar i ndeshjes ishte 3:0, sigurisht se Shkupi kishte raste të

Lexo më shumë »

Shkupi u kthehet stërvitjeve në Çair

Skuadra  e FC Shkupi sot ka vazhduar përgatitjet për ndeshjen e parë të sezonit pranveror kur do të ketë mysafire e skuadrës së Vardarit. Futbollistët pas kthimit nga Ohri ku qëndruan për 12-të ditë dhe zhvilluan fazën përgatitore, sot

Lexo më shumë »
2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT