LAJME

Suhel Muharemi merr kontratë profesionale

Skuadra e FC Shkupit sot ka rritur marrëveshje me futbollistin e ri dhe të talentuar, 16 vjeçarin Suhel Muharemi, duke i ofruar kontratë profesionale. Kështu talenti bardhekaltër që është tani më edhe pjesë e ekipit të seniorëve ka firmosur

Lexo më shumë »

Shkupi u kthehet stërvitjeve në Çair

Skuadra e FC Shkupit nga dita e premte u është rikthyer përgatitjeve në stadiumin e Çairit në Shkup, për të vazhduar fazën e fundit përgatitore kur kanë mbetur edhe më pak se një javë për duelin e parë kualifikues

Lexo më shumë »

Shkupi barazon me Levadian

Skuadra e FC Shkupit ka luajtur edhe miqësoren e dytë në kuadër të fazës përgatitore që po zhvillon në Bolu të Turqisë, ndërsa për kundërshtarë kishte skuadrën Levadia Tallinn nga Estonia. Në këtë ndeshje trajneri Zekirija Ramadani luajti me

Lexo më shumë »
2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT