LAJME

KONFERENCË PËR MEDIA: Fevzi Laiç – Suad Sahiti

Skuadra jonë ka zhvilluar stërvitjen zyrare në stadiumin “Georgi Asparuhov”, aty ku nesër do të jetë përballë skuadrës bullgare PFC Levski Sofia. Për shkaqe familjare trajneri Cihat Arslan është detyruar që të udhëtojë drejt Stambolli, por ai nesër do

Lexo më shumë »

NJOFTIM – NUK LEJOHET UDHËTIM PËR NË SOFJE

Sot gjatë ditës është mbajtur një takim mes zyrtarëve të klubit tonë, përfaqësuesve të UEFA-s dhe pjesëtarëve të Ministrisë së Punëve të Brendshme të Republikës së Maqedonisë së Veriut, ku edhe një herë është konfirmuar se nuk do të

Lexo më shumë »

KONFERENCË PËR MEDIA: Cihat Arslan

Skuadra ynë në ndeshjen ndaj Levskit të Sofjes, pati më shumë lojë, pati raste për rezultat shumë më të mirë, por nuk arriti t’i shfrytëzojë. Ndërsa në anën e kundërt kundërshtari në tre raste shënoi dy gola. Për këtë

Lexo më shumë »

RAPORTI NGA NDESHJA | SHKUPI – Levski

E kemi mbyllur me disfatë ndeshjne e parë të raundit të dytë të Ligës së Konferencës, duke u mundur nga bullgarët e Levskit të Sofjes me rezultat 0:2. Në një terren aspak të përshtatshëm, mysafirët nga dy aksione pothuajse

Lexo më shumë »

Fillon shitja e biletave Shkupi – Levski

Në prag të ndeshjes së parë të turit të dytë kualifikues të UEFA Ligës së Konferencës, ekipi ynë të enjten (27.07.2023), me fillim në ora 21:00, në stadiumin e qytetit Arena “Todor Proeski”, do të jetë nikoqire e skuadrës

Lexo më shumë »
2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT