LAJME

Paralajmërimi: Shkupi vs Makedonija Gj.P

Mesjava, më saktësisht e mërkura sjell ndeshjen e parafundit të edicionit 2022/23 në futbollin vendor. Me derbin e fituar në fundjavë ndaj Shkëndijës së Tetovës, ekipi ynë është pozicionuar në vendin e dytë, por që tani më gara për

Lexo më shumë »

Tre gola për tri pikë të reja

Javën e 29-t të kampionatit vendor e kemi mbyllur me fitore ndaj një kundërshtari mjaft të fortë dhe të papërshtatshëm, siq është Bregallnica nga Shtipi. Si zakonisht ndeshja filloi me matjen e forcave të dy ekipeve, por duke mos

Lexo më shumë »

Të mërkurën në mejdan me Bregallnicën

E mërkura sjellë ndeshjet e javës së 29-të, në kuadër të Ligës së Parë të Maqedonisë së Veriut, ndërsa ekipi ynë rikthehet në stadiumin e Çairit, ku përballë do të ketë për kundërshtarë skuadrën e Bregallnicës nga Shtipi. Padyshim

Lexo më shumë »
2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT