LAJME

Muarem Muarem vishet i pari bardhekaltër

Një nga futbollistët më të mirë të Maqedonisë, që një kohë të gjatë karrierën e tij e ka kaluar në klube evropiane, si dhe reprezentues i Maqedonisë, Muarem Muarem është përforcimi i parë i FC Shkupi. Futbollisti shkupjan është

Lexo më shumë »

Stojkoski mbetet i Shkupit deri 2020

Kryesia e FC Shkupi sot ka arritur të arrijë marrëveshje edhe me mesfushorin Kristijan Stojkoski, I cili do të mbetet në Çair për edhe dy vite të tjera. Kristijan Sojkoski që nga viti 2017 kur u bashkua te skuadra

Lexo më shumë »
2021/22

KAMPION TË MAQEDONISË SË VERIUT

1998/99

KAMPION TË MAQEDONISË

1999/00

KAMPION TË MAQEDONISË

2000/01

KAMPION TË MAQEDONISË

1995/96

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

1999/00

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

2003/04

FITUES I KUPËS SË MAQEDONISË

SPONZORËT